Powered by Smartsupp

INFOLINIA REGENRACJA
TEL. 604-85-84-84Regeneracja Turbosprężarek Gora-kalwaria [ zobacz dojazd ] Naprawa Turbiny
70% turbosprężarek kwalifikuje się do regeneracji STANDARDOWEJ. Nie przepłacaj!
www.Gora-kalwaria.turbosprezarka.net STANDARDOWA Regeneracja turbosprężarki kosztuje 599,00 zł i dotyczy:
Wymiana kompletu naprawczego, nakrętki, łożyska olejowego, łożyska aksjalnego, pierścieni uszczelniających, czyszczenie i kalibracja zmiennej geometrii, piaskowanie elementów żeliwnych, szkiełkowanie elementów aluminiowych, wyważenie i doważenie dynamiczne do 250,000 RPM!

GWARANCJA
MINIMUM 12 MIESIĘCY
TURBO jak NOWE!
Turbosprężarka 3

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK


Masz problem z turbiną?

...brak mocy, check engine, nadmierne dymienie, ubywa oleju w silniku?

Zadzwoń, chetnie udzielę Ci informacji technicznej...
Demontaż turbosprężarki na samochodzie tylko 250,00 zł
GWARANCJA 12 MIESIĘCY
START NAPRAWA CENNIK GALERIA KONTAKT

Infolinia turbosprężarki: 604-85-84-84


REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK VNT

                               


Regeneracja Turbin ( Turbosprężarek )

Demontaż turbo Demontaż na samochodzie
Myjka ultradźwiękowa do turbin Piaskowanie kolektroa turbo
Regeneracja turbiny z demontażem Regeneracja turbo - wyważanie
Regeneracja turbosprężarki - wyważanie Warsztat demontażu turbin
Wymiana turbiny Zregenerowana turbosprężarka
Piaskarka - szkiełkowanie Numery na turbinie

Uszkodzona turbosprężarka
- cieknie
- gwiżdże
- dymi
- zacina się na geometrii
- nie pompuje…

Gdy Twoje auto nie ma dawnego wigoru, musisz często uzupełniać stan oleju w silniku lub też samochód przechodzi w tryb awaryjny informując Cię o błędzie „Check Engine” istnieje duże prawdopodobieństwo, że uszkodziła się turbosprężarka.

Turbosprężarka to urządzenie, które musi być zawsze sprawne. W przypadku niepokojących objawów powinieneś niezwłocznie zweryfikować co jest przyczyną. W przypadku jazdy z uszkodzoną turbiną możesz trwale uszkodzić silnik np. przez jego zatarcie (gdy turbina wyciągnie cały olej z silnika) lub przez wkręcenie się na bardzo wysokie obroty ( gdy cieknący olej z turbiny dostanie samozapłonu).

Jazda z uszkodzoną turbosprężarką jest także mało ekonomiczna. Auto nie ma siły, przez co wciskasz więcej gazu i silnik spala więcej paliwa. Istnieje także ryzyko kompletnego uszkodzenia turbiny np. przez zatarcie wałka na bieżni i całkowitego rozważenia elementów wirujących w przypadku gdy nie ma odpowiedniego ciśnienia smarowania.

Częstym charakterystycznym objawem świadczącym o uszkodzeniu tego elementu jest gwizd o wysokie częstotliwości dochodzący z pod maski, a czasami słyszalny także w kabinie. Nie czekaj do końca z regeneracją turbosprężarki, bo lubi ona odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie np. gdy będziesz na wakacjach za granicą…

Dobrze zregenerowana turbina na wysokoobrotowym sprzęcie nie różni się praktycznie niczym od nowej. Środek jest nowy, a maszyny służące do wstępnego wyważania i doważania po regeneracji są lepsze niż te w fabrykach, ponieważ są bardziej precyzyjne. Mogłoby się wydawać, że nowe to nowe, jednak wrzucając nową turbosprężarkę na maszynę widać, że jest zachowana fabryczna norma, ale można by jeszcze ją trochę poprawić, co też czynimy przy regeneracji turbin.

Taką samo zależność widać we wtryskiwaczach Common Rail Delphi. Specjalistyczne IMA kody, są tylko po to, żeby cząstkowo doregulować wtryskiwacz. Fabryka wypuszcza tylko wstępnie ustawiony wtrysk – co wynika ze specyfikacji samej linii produkcyjnej. Podczas regeneracji wtryskiwacza można go dokładniej wyregulować.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK
MONTAŻ/DEMONTAŻ
GWARANCJA 12 MIESIĘCY
( Wyszukiwanie: Regeneracja turbosprężarki )

Turbosprężarka 2
www.turbosprezarka.net - Wszystkie ceny są cenami brutto - Regeneracja turbiny